SOHiS Centrum to unikalny program, który umożliwia zarządzanie rezerwacjami i sprzedażą w większej ilości obiektów. Wykorzystuje on internet do przesyłania danych pomiędzy hotelami i centralą, która koordynuje ich pracę.

Przeznaczony jest dla biur turystycznych, które posiadają swoje ośrodki w różnych miejscowościach. Z powodzeniem może być także wykorzystywany przez właścicieli kilku hoteli. SOHiS Centrum działa w podobny sposób do programu SOHiS Hotel. Umożliwia jednak pracę w większej ilości obiektów. Dzięki temu każdy obiekt może korzystać ze wszystkich funkcjonalności programu SOHiS Hotel, a osoby zarządzające wszystkimi obiektami mogą przełączać się między nimi i mają wgląd to co dzieje się w każdym z nich.

Program SOHiS Centrum daje możliwość przeglądania grafiku różnych hoteli i tworzenia w nich rezerwacji przez pracowników biur podróży, które współpracują z danym obiektem. Dzięki wykorzystaniu programu SOHiS Centrum nie mam możliwości dublowania przy sprzedaży miejsc lub podczas dokonywania wstępnych rezerwacji. Dzięki temu pracownik biura turystycznego może utworzyć rezerwację w dowolnym hotelu pracującym w SOHiS Centrum i będzie miał pewność, że dany termin jest wolny. Jednocześnie po utworzeniu rezerwacji pracownicy hotelu od razu ją zobaczą.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MODUŁ CENTRUM

- umożliwia on pracę w kilku hotelach jednocześnie

- umożliwia on zdalne tworzenie rezerwacji przez osoby znajdujące się poza recepcją hotelową np. przez pracowników biura podróży
(Moduł Centrum na bieżąco aktualizuje wszystkie dane, co pozwala uniknąć sytuacji, w której pracownik hotelu utworzy rezerwację, w terminie, który został już wcześniej sprzedany przez biuro podróży)

- pozwala on zarządzać większą ilością hoteli z jednego miejsca

- umożliwia on bieżący monitoring działania wszystkich obiektów

- usprawnia i automatyzuje on przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi obiektami co przyczynia się do ograniczenia ilości błędów i nieporozumień podczas tworzenia rezerwacji