O PROGRAMIE

SOHiS Hotel jest narzędziem, które sprawdza się idealnie w codziennej obsłudze hoteli, pensjonatów czy ośrodków wczasowych. Program zawiera wszystkie funkcje pozwalające na kompleksową obsługę Twoich gości. Można dzięki niemu między innymi:

 • wykonać rezerwację

 • zameldować gości

 • uwzględnić dodatkowe usługi wykorzystane w trakcie pobytu

 • wymeldować gości

 • wystawić dokument sprzedaży

Wykorzystując program SOHiS Hotel będziesz mógł sprawniej i szybciej zarządzać Twoim obiektem. Nasze oprogramowanie jest także zgodne z obowiązującymi przepisami i generuje Jednolite Pliki Kontrolne (JPK), wymagane przez organy podatkowe i organy kontroli skarbowej.

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ WYBIERAJĄC PROGRAM SOHiS HOTEL

 

Usprawnisz obsługę recepcji:

 • elektroniczna księga rezerwacji pozwoli sprawnie tworzyć rezerwacje indywidualne oraz grupowe

 • elektroniczna księga meldunków umożliwi szybkie meldowanie przybyłych już gości

 • inteligentny grafik pozwoli w dowolny sposób filtrować rezerwacje i meldunki, umożliwi także sprawdzenie stanu pokoi

 • program umożliwi drukowanie potwierdzeń rezerwacji i kart pobytu dla gości

 • raport przekazania zmiany ułatwi pracę obsłudze recepcji

 

Zwiększysz zadowolenie gości:

 • specjalny moduł SRI pozwoli Twoim gościom wygodnie zarezerwować pobyt przy użyciu Twojej strony internetowej

 • przyjazny klientom system badania opinii sprawi, że dowiesz się za co Twoi goście cenią Twój hotel i jakie obszary możesz dla nich dodatkowo rozwinąć

 • funkcja losowania da Twoim klientom szansę na udział w konkursach, które sprawią, że na dłużej zapamiętają swój pobyt

 

Usprawnisz proces sprzedaży:

 • łatwo wygenerujesz KP, KW i raport kasowy

 • będziesz miał możliwość fiskalizacji zaliczek, wystawiania faktur marżowych i mieszanych

 • klika pozycji sprzedaży będzie można łatwo zbić na fakturze w jedną

 • zyskasz dostęp do podręcznego magazynu, który umożliwi prowadzenie ewidencji i sprzedaży dodatkowych produktów i usług

 • współpraca z centralami telefonicznymi ( SLICAN, DIGITEX, PANASONIC i in.) pozwoli automatycznie przenosić koszty połączeń telefonicznych na gości

 • wyeksportujesz niezbędne dane do programu księgowego ( np. CDN KH, ENOVA itp.)

 • zyskasz możliwość zarządzania dokumentami (powiązanie dokumentów sprzedaży z płatnościami)

 

Dostosujesz się do obowiązujących przepisów

 • nasze programy generują Jednolite Pliki Kontrolne (JPK), wymagane przez organy podatkowe i organy kontroli skarbowej

 • zaliczki obsługiwane są zgodnie z nową ustawą dotyczącą podatku VAT

 

Zyskasz pełną kontrolę nad funkcjonowaniem obiektu

 • wygenerujesz raport żywienia, raport dla pokojowych, raport kasowy, zestawienia sprzedaży

 • zdalny dostęp do recepcji umożliwi Ci wgląd w jej pracę nawet, jeśli nie będzie Cię na miejscu

 

Zyskasz nowe możliwości 

 • elektroniczna księga żywienia ułatwi planowanie posiłków nie tylko dla gości, ale również dla pracowników i osób spoza obiektu

 • współpraca z naszymi pozostałymi programami takimi jak Szef i POS ułatwi zarządzanie magazynem, kuchnią i restauracją

 

SPRAWDŹ CO JESZCZE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

 • Prezentację naszych programów i pomoc w doborze rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb

 • Sprawdzone i pewne oprogramowanie do kompleksowego zarządzania sanatorium, tworzone od podstaw przez polską firmę znającą lokalną branżę

 • Zgodność z przepisami regulującymi zasady prowadzenia EDM

 • Profesjonalne i dokładne wdrożenie dla Twoich pracowników

 • Pomoc naszego zespołu w ramach usług serwisowych realizowanych od pon. - pt. w godz 8 - 16

 • Możliwość stworzenia dodatkowych funkcjonalności uzupełniających nasze oprogramowanie według Twoich potrzeb

 

 

Zapraszamy do umówienia prezentacji - z przyjemnością zaprezentujemy Państwu wszystkie funkcjonalności naszego programu
- 533 357 221 (od 8.00. - 16.00)

 

GENEROWANIE JEDNOLITEGO PLIKU KONTROLNEGO (JPK)

Jednolity Plik Kontrolny to rozwiązanie, które jest wykorzystywane przez organy podatkowe i ograny kontroli skarbowej. Został wprowadzony przez Ministerstwo Finansów w celu uproszczenia i skrócenia czasu kontroli.

Oprogramowanie SOHiS pozwala na generowanie JPK co niesie za sobą spore korzyści. W przypadku kontroli, firmy korzystające z SOHiS będą posiadały pliki o prawidłowej strukturze, zgodnej z obecnie obowiązującymi przepisami.

Wprowadzenie JPK pozwala także na transmisję danych pomiędzy programem SOHiS a dowolnym programem księgowym, który jest zgodny z JPK. Dzięki temu, można szybko i prosto przekazywać do działu księgowości informacje odnośnie wystawionych w SOHiS dokumentów sprzedażowych i dowodów zakupu. Jest to kolejny powód, dla którego warto zaktualizować oprogramowanie do wersji zgodnej z Jednolitym Plikiem Kontrolnym.

MODUŁY DODATKOWE

SOHiS Centrala telefoniczna

Dodatkowy moduł programu SOHiS Hotel. Umożliwia on rejestrację połączeń wychodzących z danego pokoju oraz automatyczne przenoszenie obciążeń na rachunek znajdującego się w nim gościa. Program hotelowy SOHiS współpracuje z centralami telefonicznymi Platan, Silican oraz Siemens.

SOHIS SRI (System Rezerwacji Internetowych)

Moduł umożliwiający szybkie i sprawne tworzenie rezerwacji internetowych bezpośrednio ze strony hotelu (direct booking) Intuicyjny interfejs pozwala gościom wygodnie i sprawnie zaplanować cały pobyt. Dodatkowo możesz także z wykorzystaniem SOHiS SRI zaproponować gościom pakiety przygotowane specjalnie na daną okazję np. na święta lub sylwestra. 

Zamki Hotelowe

Moduł służący do generowania kart dzięki którym gość hotelowy będzie mógł otworzyć pokój. Pokój oczywiście musi posiadać zamek elektroniczny. Na temat zamków elektronicznych można poczytać w zakładce Urządzenia. Karty generowane są z konkretnym czasem dostępu, dzięki czemu gość hotelowy ma możliwość otwarcia pokoju tylko w okresie kiedy obowiązuje jego meldunek. 

Dzięki modułowi do zamków hotelowych możemy  generować również karty dostępu:

 • administratora ( mozliwość otwierania wszystkich pokoi 
 • pokojowych - możliwość otwarcia wybranyc pokoi ( wybrany zakres / piętra / pokoje )
 • czasu - karta umożliwiająca progamowanie godziny w zamkach 

 

SOHiS Kantor

Dodatkowy moduł programu SOHiS Hotel. Stworzony został z myślą o zagranicznych klientach hoteli i umożliwia dokonywanie płatności w obcej walucie. Program pobiera informacje z NBP o kursie wybranej waluty w danym dniu a następnie przelicza według tego kursu należność za pobyt i wyświetla ją klientowi na końcowym rozliczeniu. 

SOHiS CRM (Customer Relationship Management)

Moduł usprawniający zarządzanie relacjami z klientami. Program pozwala budować i utrzymywać długotrwałe relacje, jednocześnie automatyzując jak największą liczbę czynności – np. wysyłanie podziękowań za pobyt. SOHiS CMR ułatwia współpracę z klientami i zwiększa ich zadowolenie. 

SOHiS Rezerwacja zasobów

Uniwersalny moduł służący do rezerwacji wszelkich zasobów jakimi dysponuje dany obiekt. Umożliwia graficzne oznaczanie urządzeń rekreacyjnych i pomieszczeń takich jak sale bilardowe, świetlice, siłownie itp. Dane przekazywane są do programu SOHiS Hotel co umożliwia powiązanie rezerwacji z konkretną grupą lub osobą. Dzięki temu możliwe jest ręczne lub automatyczne przenoszenie obciążeń za korzystanie z zasobów. 

SOHiS Parking

Moduł współpracujący z programem SOHiS Hotel. Umożliwia rezerwowanie miejsc parkingowych dla danego gościa lub pokoju zarówno na godziny jak i na dni. Daje także możliwość rozliczania opłat za parking w oparciu o przyjętą stawkę. Obciążenia są automatycznie przenoszone na osoby, korzystające z hotelu. Dodatkowo moduł daje także możliwość monitorowania stanu zapełnienia parkingu.

SOHiS Finanse i księgowość

Program umożliwiający uporządkowanie wszystkich dokumentów księgowych i stworzenie rozrachunków. Zaksięgowana faktura o spersonalizowanym numerze łączy się z przelewem, który posiada ten sam numer.

SOHiS Zdalna Konsola

Moduł współpracujący z oprogramowaniem hotelowo- gastronomicznym SOHiS. Dzięki niemu właściciel obiektu takiego jak hotel czy restauracja jest w stanie zdalnie kontrolować sytuację w obiekcie nawet kiedy nie ma go na miejscu. Rozwiązanie takie jest szczególnie wygodne podczas urlopów i wyjazdów służbowych.

SOHiS ECP (Ewidencja Czasu Pracy)

Program umożliwiający prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej a także wspomagający prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac. Program umożliwia tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzone dane. Daje także możliwość przygotowania i wydruku listy płac oraz innych dokumentów niezbędnych do rozliczenia pracowników. 

SOHiS RCP (Rejestracja Czasu Pracy)

Program umożliwiający automatyczną rejestrację oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy pracowników. Z punktu widzenia Kodeksu Pracy informacje gromadzone przez system mają kluczowe znaczenie i mogą stanowić podstawę ustalania wynagrodzenia pracowników.