SRI (System Rezerwacji Internetowych)

W naszej ofercie posiadamy system do tworzenia rezerwacji internetowych, który może być wykorzystany do usprawnienia obsługi w hotelach i pensjonatach. Dzięki niemu Twój gość w kilku kliknięciach zarezerwuje cały pobyt i wybierze dodatkowe pakiety, które go interesują. Rozwiązanie takie jest wygodne zarówno dla niego jak i dla Ciebie.

 

Rezerwacje dokonywane są bezpośrednio ze strony hotelu (direct booking) poprzez specjalnie zaprojektowany i umieszczony na niej iframe. Po kliknięciu w niego gość ma możliwość:

 

  • wybrania terminu pobytu

  • zadeklarowania ilości osób (z podziałem na dorosłych i dzieci)

  • wybrania typu pokoju

  • wybrania posiłków

  • sprawdzenia cen pobytu

  • dokonania rezerwacji

  • wpłacenia zaliczki poprzez wykonanie przelewu z wykorzystaniem Dotpay

 

System SOHiS SRI jest w pełni zintegrowany z programem SOHiS Hotel i współpracuje z danymi, które zostały do niego wprowadzone. Dzięki temu podczas tworzenia rezerwacji gość będzie miał możliwość zarezerwowania pobytu tylko w tych terminach, które faktycznie są wolne. Dodatkowo po złożeniu rezerwacji do hotelu zostaną przesłane automatycznie wiadomości dotyczące złożenia rezerwacji i dokonania płatności. Sama rezerwacja pojawi się także w programie SOHiS Hotel a recepcjonista będzie mógł ją przypisać do konkretnego pokoju danego typu. Rozwiązanie to znacząco przyspiesza i usprawnia proces rezerwowania pobytu.

 

 

Dodatkowo poza tworzeniem standardowych rezerwacji, SOHiS SRI pozwala także na gościom rezerwować specjalne pakiety oferowane przez hotel. Mogą one być stworzone na specjalne okazje takie jak Sylwester, Święta Wielkanocne, ferie, Święta Bożego Narodzenia. Właściciel hotelu sam może zadecydować jakie pakiety chciałby zaoferować swoim klientom.

 

 

Co możesz zyskać, jeżeli zdecydujesz się wykorzystać nasz system rezerwacji internetowych na swojej stronie?

 

– zapewnisz swoim gościom narzędzie, które umożliwi im szybkie i sprawne dokonywanie rezerwacji,

- unikniesz prowizji, które pobierane są przez portale rezerwacyjne

- nie będziesz zestawiany z konkurencją wyłącznie na podstawie cen

- zaoferujesz swoim gościom możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów przygotowanych specjalnie na dany okres np. ferie lub święta

- będziesz mógł zaoferować stałym klientom możliwość korzystania z programu lojalnościowego

 

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu wszystkie możliwości naszego systemu rezerwacyjnego podczas darmowej prezentacji.

 

Jeżeli są Państwo zinteresowani umówieniem spotkania lub zakupem to zachęcamy do kontaktu:

telefonicznego: 533 358 221, 32 616 22 21

mailowego: bok@sohis.pl

 

Działanie naszego Systemu Rezerwacji Internetowych można sprawdzić między innymi na stronach:

 

www.zagron.com.pl

www.perlapoludnia.pl

www.lir-portal.pl - hotel z automatyczną recepcją

 

Dostępność wolnych miejsc w wybranych hotelach uzależniona jest od obłożenia danego hotelu i od jego polityki sprzedaży.

 

 

NOWOŚĆ - Automatyczna Recepcja

W roku 2017 nasz System Rezerwacji Internetowych został dostosowany do obiektów bezobsługowych. Nasze oprogramowanie pozwoliło w pełni zautomatyzować pracę hotelu LIR w Trzebini. Dzięki temu jego właściciele mogli zrezygnować z tradycyjnej recepcji. Zastąpiona została ona przez automatyczny depozytor kluczy. Pozwoliło to zoptymalizować koszty obsługi hotelu, jednocześnie podniosło także komfort gości. Hotel bezobsługo działa według poniższego schematu:

 

Szczegółowe informacje na temat naszego programu do obsługi automatycznych recepcji uzyskają Państwo telefonicznie: 533 358 221, 32 616 22 21