KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz urządzeń marki NOVITUS. Kasy i drukarki fiskalne tej firmy są bowiem najczęściej wybieranymi urządzeniami fiskalnymi w Polsce.

Pomagamy w dobrze kas i drukarek fiskalnych, które najlepiej sprawdzą się w branży gastronomiczno- hotelarskiej, i które będą z łatwością współpracować z naszym oprogramowaniem. Posiadamy także uprawnienia do fiskalizacji urządzeń NOVITUS.

 

ZAMKI ELEKTRONICZNE

Zamki elektroniczne umożliwiają wygodne i proste ograniczenie dostępu do różnego rodzaju pomieszczeń a także do całych obiektów. Wykorzystywane mogą być między innymi w urzędach, biurach a także we wszystkich obiektach branży hotelarskiej.

Dzięki swoim licznym zaletom zamki elektroniczne coraz częściej zastępują tradycyjne zamki mechaniczne.

Otwarcie zamka elektronicznego możliwe jest dzięki specjalnej karcie chipowej lub zbliżeniowej, która pełnią rolę klucza. Karty te są trudne do skopiowania co podnosi poziom bezpieczeństwa. W przypadku zgubienia lub kradzieży karty wystarczy zablokować zamek kartą blokującą i wydać kolejną kartę tym samym użytkownikom. Dla porównania zgubienie klucza mechanicznego naraża użytkownika na kosztowną wymianę całego zamka.

Dodatkową zaletą zamków elektronicznych jest to, że personelowi i gościom można wydawać karty z konkretnym czasem dostępu do danego pomieszczenia. (z dokładnością co do dnia a nawet co do godziny). Wszelkie zdarzenia z poszczególnych zamków mogą być odczytywane za pomocą karty zbierającej dane i rejestrowane w komputerze. Zdarzenia te można przeglądać i drukować. Zarządzanie systemem elektronicznych zamków hotelowych jest prowadzone przez pogram SOHiS - Hotel.
 

Uzupełnieniem systemu może być wyłącznik energooszczędny instalowany w pokoju hotelowym, w pobliżu drzwi wejściowych. Współpracuje on z kartą stanowiącą klucz i pozwala na wyłączanie energii elektrycznej w pokoju, w którym nikt nie przebywa.

Rozwiązanie to przydatne jest szczególnie w sytuacji, w której gość zapomni np. o wyłączeniu telewizora lub o zgaszeniu światła. Czynności te zostaną bowiem wykonane automatycznie zaraz po tym, jak gość wyciągnie swoją kartę z wyłącznika i opuści swój pokój. Pozwala to zaoszczędzić nawet do 20% zużywanej energii. Ponowne umieszczenie karty będącej kluczem w wyłączniku spowoduje załączenie energii elektrycznej.

Nasza firma w swojej ofercie posiada zamki elektroniczne TAYAMA.

 

Dodatkowo nasze oprogramowanie współpracuje także z zamkami takich firm jak:

Lob

Onity

ControlSys

Salto

Tesa

Orbita

BeTech

 

ZESTAWY KOMPUTEROWE

Na życzenie naszych klientów kompletujemy i konfigurujemy gotowe zestawy komputerowe, które będą współpracować z naszym oprogramowaniem. Przekazując nam obowiązki związane z zamówieniem i konfiguracją zestawu komputerowego zyskujesz nie tylko dodatkowy czas, ale także pewność, że wszystkie programy pracować będą optymalnie. Odpowiednio skompletowany zestaw komputerowy umożliwi spokojną i szybką pracę we wszystkich programach SOHIS.